Zapraszamy do kontaktu

Pn - Pt w godz. 8:00 - 16:00

Telefon odbierze

 •  

  Piotr Mikulski

  obsługa sklepu internetowego

 •  

  Anna Trzeciakowska

  obsługa sklepu internetowego

 •  

  Danuta Grankowska

  właściciel sklepu internetowego

  EF EIDOS FASHION

Adres firmy:

EIDOS.pl Danuta Grankowska
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73/6A, 87-100 Toruń
NIP: 956 123 72 01, REGON: 871560820

Konto Bankowe (PLN)
88 1090 1506 0000 0001 4785 9477

Konto Bankowe (EUR)
64 1090 1506 0000 0001 4785 9521
Kod SWIFT: WBKPPLPP

Administratorem Państwa danych osobowych jest EIDOS.pl Danuta Grankowska z siedzibą w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73/6A, tel. kontaktowy: 501720319.

rozwiń

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami . Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 10 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Skontaktuj się z nami


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione

Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, jeśli jednak tego nie zrobisz, wysłanie wiadomości przy pomocy formularza nie będzie możliwe (nie musisz podawać numeru telefonu, może to jednak usprawnić naszą komunikację).

rozwiń

Podane przez Ciebie dane mogą stanowić Twoje dane osobowe. W takim wypadku administratorem Twoich danych osobowych, w tym zebranych w trakcie naszej komunikacji, jest EIDOS.pl Danuta Grankowska (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73/6A, 87-100 Toruń; e-mail: e-sklep@eidos.pl, telefon: 518-967-245, 56 622-10-89.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość – podstawą ich przetwarzania jest uzasadniony interes EIDOS.pl Danuta Grankowska, jako administratora danych. W zależności od treści Twojej wiadomości, podstawą przetwarzania Twoich danych może być również uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej w postaci marketingu własnego E EIDOS.pl Danuta Grankowska, któremu możesz się sprzeciwić.

Twoje dane będziemy również przetwarzać w celu związanym z potencjalną możliwością zaistnienia sporów pomiędzy Tobą a administratorem (podstawą prawną ich przetwarzania jest w takim wypadku uzasadniony interes administratora).

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do czasu zakończenia komunikacji z Tobą, a w przypadku działań marketingowych:
- do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:
- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
- przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
- dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jeśli podstawą przetwarzania jest uzasadniony interes;
- żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Twoje dane mogą zostać przekazane podmiotom, które pomagają nam prowadzić komunikację z naszymi Klientami (np. wspierają nas w wysyłaniu wiadomości e-mail, a w przypadku działań reklamowych – także w kampaniach marketingowych), zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych), realizują przesyłki oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, przeprowadzają audyty etc., w tym, w ramach powyższych czynności.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.


Masz pytanie do zamówienia?
518 967 245
56 622 10 89
e-sklep@eidos.pl Jak kupować

 

© 2024 EIDOS.pl®