logo eidos 2020
518-967-245
56 622-10-89
KOSZYK (0)
eidos

Zwroty i wymiana

ZWROTY
W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniało Twoich oczekiwań, każdy produkt oferowany w EIDOS.pl możesz zwrócić w ciągu 14 dni. W przypadkach losowych dotyczących niemożliwości dotrzymania tego terminu prosimy o kontakt - staramy się być elastyczni.
Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia zwrotu jest odesłanie rzeczy nowej, z kompletnym ometkowaniem, bez oznak użytkowania i bez zapachów. Brak metki zabezpieczającej oryginalnie przytwierdzonej do towaru wyklucza możliwość zwrotu.
Krok po kroku - jak zwrócić towar?
1. Możesz wydrukować i wypełnić FORMULARZ Zwrotu/Wymiany/Reklamacji,
2. Zapakuj w bezpieczny sposób zwracane rzeczy. Możesz dołączyć wypełniony FORMULARZ Zwrotu/Wymiany/Reklamacji oraz kartę zamówienia otrzymaną razem z Twoim zamówieniem oraz możesz dołączyć dowód zakupu (paragon lub faktura),
3. Tak zapakowaną paczkę wyślij na swój koszt na adres:
 
EIDOS.pl
ul. Kilińskiego 13A,
87-100 Toruń,
 
4. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy,
 
W jaki sposób rozpatrujemy zwroty?
1. Sprawdzamy kompletność Twojego zwrotu (zamówienia)
2. Jeśli wszystko jest w porządku dokonujemy zwrotu pieniędzy na wskazane konto. Ustawowo, mamy 14 dni na dokonanie przelewu zwrotnego. My robimy wszystko, żeby to nie trwało tak długo i staramy się robić przelew zwrotny tak szybko, jak to tylko możliwe. Czasem jest to już na drugi dzień po otrzymaniu od Państwa przesyłki, a czasem jest to 5-6 dni roboczych. Wszystko zależy od ilości naszej codziennej pracy. 
Zwroty pozostawione w naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy docierają do naszego biura w Toruniu w każdy czwartek i w każdy poniedziałek. 

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie:  Ewelina 518-967-245, Robert 518-970-210 lub mailowo: e-sklep@eidos.pl
Dołącz do nas
Płatności obsługuje
© 2021 EIDOS.pl®