logo eidos 2020
518-967-245
56 622-10-89
KOSZYK (0)
eidos

Rodzaje materiałów

SUPER JERSEY - dzianina polyestrowa, miękka, o średniej grubości. Idealny materiał na bluzki, tuniki i spodnie, posiada matowe, gładkie wykończenie, jest rozciągliwy w obu kierunkach. Po długotrwałym użytkowaniu na materiale nie widać oznak zniszczenia, odporny na wielokrotne pranie i noszenie, po praniu nie wymaga prasowania. Super Jersey dostępny jest w wielu kolorach. Bluzki wykonujemy zwykle z cieńszego Jerseyu a spodnie z trochę grubszego.
 
VENEZIA - materiał cienki, lekko połyskliwy, lejący (ciężki). Idealny materiał na bluzki, tuniki, legginsy, jest rozciągliwy w obu kierunkach. Po długotrwałym użytkowaniu na materiale nie widać oznak zniszczenia, odporny na wielokrotne pranie i noszenie, po praniu nie wymaga prasowania. Materiał dostępny w wielu kolorach.
 
MERYL - dzianina polyamidowa, bardzo dobra jakościowo, o średniej grubości, matowa, mięsista (miękka w dotyku), rozciągliwa w obu kierunkach, materiał "oddychający", idealnie nadaje się do odzieży fitness. Po długotrwałym użytkowaniu na materiale nie widać oznak zniszczenia, odporny na wielokrotne pranie i noszenie, po praniu nie wymaga prasowania.
 
PUNTO - dzianina, materiał najgrubszy spośród trzech wyżej opisanych, lekko rozciągliwy w obu kierunkach, posiada matowe, gładkie wykończenie, wymaga delikatnego przeprasowania po praniu, występuje w wielu kolorach. Materiał idealny na doły do sukienek, spódniczki i spodnie.

 

Dołącz do nas
Płatności obsługuje
© 2021 EIDOS.pl®